Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde mi můžete nechávat vzkazy, připomínky, návrhy. Vše konstruktivní vítáno!

 V případě neopodstatněných osobních útoků, které zde již proběhly, budu komentáře mazat a IP adresy blokovat! děkuji za pochopení.

Vaše Máta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spolupráce

(Pavlína Veselá, 1. 4. 2015 17:01)

Dobrý den,

na Vašich stránkách jsem nikde nenalezla Váš kontakt. Obsah blogu se mi velice líbí a chtěla jsem Vás kontaktovat ohledně nabídky spolupráce s druhým největším internetovým knihkupectvím Megaknihy.cz. Pokud to bude jen trochu možné, napište mi, prosím, na pavlina@megaknihy.cz. Do předmětu uveďte název Vašeho blogu.

Těším se na spolupráci,
Pavlína Veselá

Recenze Seance

(Kerberus88, 14. 6. 2014 1:55)

Moc děkuji, že mi chceš pomoci, baví mě psát, ale něco tomu chybí. Když mi věnuješ chvilku, rád bych si přečetl co si o tom myslíš.
Ozvi se mi na Laichman@seznam.cz
Těším se!

Děkuji!

(Máta, 24. 4. 2014 6:35)

Niino, tedy, děkuji, a to slovo nedokáže vyjádřit vděk, který za tvůj komentář cítím, jak moc mě potěšil. Velmi si ho vážím, mořná i proto, že normálně nekomentuješ.
Návrat k Dobru samozřejmě chystám, jsou kaptioly, které jsou již napsané a jakmile dokončím Prokleté ruce vrhnu se na něj, zařekla jsem se že už žádnou bokovku předtím psát nebudu. Nemůžu říct, kdy to bude, ale doufám, že co nejdříve, ač mi vnější okolnosti příliš nepřejí. Každopádně až dojde na zveřejňování určitě to dám dost výrazně najevo :-)
Ještě jednou moc děkuji za přízeň a podporu a těším se snad co nejdříve u té temnější části :-)

Dokonalé Dobro

(Niina, 23. 4. 2014 20:34)

Milá Máto,
obyčejně komentáře nepíšu, ale ve Tvém případě mi nelze jinak. Naprosto mě dostala Tvoje povídka Pro větší dobro. Gellerta Grindelwalda zbožňuju od doby, kdy jsem dočetla knížku a vždycky mě zajímalo „jak to bylo“:-) Máš opravdu krásný, vytříbený styl psaní. Každou kapitolu jsem si užívala, slova se odvíjí jako film, nikde nic nedrhne, příběh sedí v každém prostředí (koně, cikáni, hřbitov), Gellert je okouzlující a Albus okouzlený přesně tak, jak jsem si představovala. A ten popis jejich vztahu a Albusových pocitů … prostě dokonalé. Celou povídku jsem zhltla za dva dny a nemálo mě mrzelo, že tak najednou skončila. Už několikrát jsem sem nakoukla, jestli nepřibyly nové kapitoly. Doufám, že se brzy nějaké objeví. Tvá ostatní díla jsou taky úžasná, ale Dobro u mě zatím vede.
Přeji Ti mnoho zdaru při dalším psaní :-)

Děkuji

(Máta, 1. 1. 2014 20:23)

Sophie moc moc děkuju, že sis vzpomněla, ohromně mě to těší. Tobě taky, hlavně ždraví ať slouží. K Dobru se pomalu vracím, zatím sice jen v myšlenkách, ale vracím. Snad bude brzy další kapitola :-)

:-)

(Sophie, 1. 1. 2014 20:19)

Nu, sem tu na skok, ale dneska ne proto abych se mrkla jestli se povedlo pokročit s Dobrem. Ale ...
Přeju krásný nový rok 2014, hodně štěstí, zdraví a insipirace :D

Vítej

(Máta, 31. 7. 2013 13:23)

Loto, vítám tě srdečně v mém království. Nuže nahlížej, pokud bys cokoliv chtěla vědět, ptej se. Jsem tu :-)

Tak jsem tady

(Lota, 31. 7. 2013 13:16)

...páč jsem zvědavá, zajímáš mě pro Tvůj projev na Libresu :)

ahoj

(Lakra, 19. 9. 2009 0:13)

Ahoj Máto, dlouho jsme se neviděli, "náhodou" jsem narazila na Tvoje webovky. Ozvi se. Číslo mám stejné.

Děkuji.

(Valtameren henki, 20. 6. 2008 2:48)

Krásné obrázky. Těším se, až se stránky "rozrostou" ještě více. Moc děkuju za práci o indiánech.. miluju jejich kulturu a vše, co je s nimi spjato. Jen tak dál:)

Jupiii

(Pajinka, 19. 6. 2007 19:13)

Jupiii, to je parada jak se vyroba stranek mych kamaradu rozjizdiii!!! Mato, hodne zdaru pri vyrobe! Drzim pesti. Pajinka
www.ssluneckosedmitecne.estranky.cz